Technologie Super Fix Pro - rychlé lakování auta

Šetrnost k vozidlu, rychlost a úspora nákladů – to jsou hlavní přednosti chytrého systému „Smart Repair“. Tato technologie ušetří váš čas i finanční náklady. Nepřelakováme celý díl, ale pouze poničenou oblast. Váš blatník, či nárazník tak bude přestříkán mnohem rychleji.

Název technologie pochází z anglické zkratky SMART - „Small Medium Area Repair Technique“, což znamená „Technologie oprav poškození menšího a středně velkého rozsahu“.

Tato technika nám umožňuje opravit lak vašeho vozidla do dvou hodin. Navíc používáme pouze kvalitní a rychloschnoucí materiály.

V zahraničí jsou tyto techniky již velmi dobře zavedené. „Smart“ technologie se využívá např. pro srovnání promáčklin, opravení prasklin na čelním skle, či napravení poškozených ploch interiéru.

Oprava autolaku
 
Pošlete nám Vaší poptávku opravu laku či lakování

Přednosti Super Fix Pro systému

  • šetří čas i peníze
  • opravy se uskutečňují pouze na poškozeném místě laku
  • je hospodárný a efektivní – žádný díl nemusíme odstrojovat a montovat zpět

Co od nás můžete očekávat?

Opravujeme pouze poškozená místa

Objevili jste na autě menší škrábanec? V klasické autolakovně vám přelakují celý díl, přestože plocha odřeniny nezabírá ani 5% laku. To nám přijde zbytečné.

My vám přestříkáme pouze poškozené místo vašeho laku. Tím uspoříme váš čas i náklady. Navíc vám garantujeme, že nedojde k neshodě barevného odstínu.

Opravujeme na počkání

U nás obvykle trvá oprava max. 3 hodiny. Nemusíte tedy na svůj automobil čekat dlouhé dny. Součástí naší služby je i časová flexibilita. Kontaktujte nás a dohodneme se na termínu. Navíc se naše lakovna nachází v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností. Nemusíte být závislí na taxi službě, či odvozu.

 

| Mapa webu | Tip: · Voucher na plavbu